Sleva! FORMOFit na hubnutí 210 kapslí Zobrazit větší

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

1750

Nový produkt

Zhubnout ....... a přitom chutně jíst! Doplněk stravy na podporu snižování příjmu tuků v potravě při léčbě obezity a při regulaci hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Minimální trvanlivost do 03/17

Více informací

754 Kč s DPH

-20%

942 Kč s DPH

Více informací

Minimální trvanlivost do 03/17

Obsah: 210 kapslí

Zhubnout ....... a přitom chutně jíst!

Doplněk stravy na podporu snižování příjmu tuků v potravě při léčbě obezity a při regulaci hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

FORMOFit kapsle obsahují speciálně připravenou formu chitosanu. Toto vlákno získané z přírodních zdrojů (korýšů) má velmi vysokou vazebnou kapacitu tuků. Výsledkem tohoto efektu je, že velká část tuku z přijímané stravy se v průběhu trávení v trávicím traktu doslova obalí vláknem a odchází z těla ven. Tím je docíleno snížení příjmu tuků z potravy. Naopak tělo při trávení a výdeji energie potřebuje spalovat tuk. V tomto případě ho má z přijímané potravy nedostatek. Výsledkem je, že si ho bere ze zásob, přesněji řečeno z vašich tukových zásob.

Protože tělo díky FORMOFit kapslím ztrácí svou váhu každodenně, je nezbytné v průběhu redukční diety užívat kapsle každý den. Pro vysoký efekt redukční diety doporučujeme v průběhu užívání kapslí konzumovat potraviny s nižším obsahem tuku. Tedy ne vepřo knedlo zelo, bůček a podobně. Rovněž pomůžete tělu dostatkem vlákniny získané se zeleniny, kdy navíc do těla dostanete zdroj důležitých a bohatých vitamínů. Rovněž je vhodný pohyb.
Při užívání již 3-5 kapslí 2 x denně, dosáhnete opravdového tíženého efektu. Tuk z přijímaných potravin dokáží tyto kapsle skvěle zapouzdřit a vyloučit z těla ven. Ve spojení s vyváženou stravou a dostatečným tělesným cvičením, bude vaše tělo brzy bez ošklivých tukových polštářů. FORMOFit kapsle dokážou pomoci i vašemu břichu, nohám a hýždím od nevzhledných tukových zásob.

FORMOFit dokáže navíc podporovat normální hodnotu cholesterolu v krvi, což potvrdil i Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) a to při denním příjmu 3g chitosanu, což odpovídá 10 kapslím (doporučené denní dávce).

 

Složení: Chitosan - sukcinát (74%, z měkkýšů), želatina, pomocná látka - kukuřičný škrob.

Dávkování: Pro optimální efekt vázání tuku z přijímané potravy, by měly být kapsle FORMOFit přijímány těsně před jídlem. Doporučujeme před tukově nejbohatšími jídly (max. 2-3 denně) užívat 5 kapslí, pro udržení tělesné hmotnosti postačují 3 kapsle. Zapijte velkou sklenicí vody (alespoň 250 ml).

Upozornění: Vzhledem k tomu, že FORMOFit kapsle obsahují velké množství vlákniny, měli byste děnně vypít 2-3 litry tekutin.
K pokrytí požadavků na příjem vitaminů rozpustných v tucích A, D, E a K a esenciálních mastných kyselin, doporučujeme užívat FORMOFit pouze před 2 až 3 jídly denně. Přitom alespoň jedno jídlo denně by mělo obsahovat vysoce kvalitní oleje a tuky, jako zdroj pro vitamíny rozspustné v tucích a esenciálních mastných kyselin. Ideální je doplnit výživu o zdroj multivitamínů.
Pokud užíváte léky, je možné užívat FORMOFit kapsle po konzultaci s lékařem. Pokud užíváte v tucích rozpustné léčivé přípravky, nebo vitaminy rozpustné v tucích, nebo mastné kyseliny (např omega-3 mastné kyseliny), je potřeba udělat časovou mezeru alespoň 4 hodiny před užitím FORMOFitu.

 

 

v 1 kapsli

v denní dávce
(10 kapslí)

100 g kapslí

Chitosan

300 mg

3000 mg

74 g

 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

Recenze a hodnocení

Napsat hodnocení

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

Zhubnout ....... a přitom chutně jíst! Doplněk stravy na podporu snižování příjmu tuků v potravě při léčbě obezity a při regulaci hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Minimální trvanlivost do 03/17

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: