Ke každé objednávce nad 401 Kč si můžete vybrat v pokladně bavlněnou roušku 1 ks.


Informace k dostupnosti zboží:
Máme skladem všechny produkty podporující imunitu:

Cistus pastilky a čaj - www.dumbylinek.cz/cistus
Imunokomplex - www.dumbylinek.cz/imuno-komplex
Zinek (více druhů) - www.dumbylinek.cz/498/zinek
Acerola (více druhů) - www.dumbylinek.cz/acerola
Olej z černého kmínu (více druhů) - www.dumbylinek.cz/315/olej-z-cerneho-kminu
Rakytníková šťáva (více druhů) -www.dumbylinek.cz/rakytnikovastava
Aloe vera šťáva - www.dumbylinek.cz/doplnky-stravy/25/aloe-vera-stava-iasc-1-litr
Jak si zachovat čistou hlavu a nezbláznit se v těchto sci-fi dnech:

1. Nečíst neustále se opakující podobné články či hoaxy na internetu. Články se neustále opakují, protože je v nich je velké množství reklam a tak ani nemusí jít o informace v daném článku, ale hlavně reklamy... Stačí si přečíst titulky a víte vše :)

2. Odpočívejte. Pokud je to možné, čtěte knihy, poslouchejte hudbu, kterou máte rádi, dívejte se na příjemné filmy s dobrým třeba bylinným čajem nebo kávou...

3. Kvalitní spánek. Choďte brzy spát, ať má tělo dostatek času na pořádnou regeneraci, naberte v noci síly na další den.

4. Kvalitní jídlo. Máme teď většina z nás dostatek času. Vařme si kvalitní jídlo, jezme hodně zeleniny a ovoce, nepřejídejme se, nezatěžujte tělo těžce stravitelným jídlem nebo polotovarům z obchodu, vyhýbejte se "éčkům". Upečme si třeba chleba, rohlíky...

5. Pokud víte, že si s imunitou moc nerozumíte a řekněme, že moc na zdravé stravování nedáte, podpořte své tělo vitamíny (céčko, béčka, déčko), minerály (měď), Omega 3, Reishi, Cistus (velký bojovník s viry, bakteriemi a plísněmi), olej z černého kmínu a tak bychom mohli pokračovat. Ono i obyčejný heřmánek podporuje imunitu... Pokud jste kuřáci, tak pro vás to platí trojnásob...

6. Zavolejte přátelům, bavte se o hezkých věcech, třeba zavzpomínejte na mládí, na hezké chvilky. Pokud můžete, pomáhejte slabším, jakkoli.

7. Strach, nejistota a stres vám nabourává vaši imunitu. Před lety mi na mou otázku odpověděla praktická lékařka. Ptala jsem se: "Jak to paní doktorko děláte, že nejste nemocná". Odpověděla mi: "Jsem v pohodě, nejsem ve stresu, netrápím se..."

8. Choďte na procházky, nejlépe mimo lidi, abyste měli klid. Kochejte se jarní přírodou, poslouchejte ptáčky a pozorujte okolí. Uvidíte a uslyšíte to, co většinou ne :)

9. Pokud nemusíte, nechoďte mezi lidi, na nákupy, odložte lékaře. 

10. Těšte se na to, až bude zase všechno jako dříve...