Ke každé objednávce nad 401 Kč si můžete vybrat v pokladně bavlněnou roušku 1 ks.


Informace k nedostupnému zboží:
Acerola přírodní vitamin C 300 kapslí - je již možné objednat, expedovat budeme 7.-8. dubna 2020 
Zinek 25 mg 180 kapslí -je již možné objednat, expedovat budeme 7.-8. dubna 2020
Draslík Vitaldrink 30 sáčků / 2,6 g - je již možné objednat, expedovat budeme 7.-8. dubna 2020
Vitamín C s postupným uvolňováním 1000 mg 180 tablet -2/3 týden v dubnu 2020
Aloe Vera šťáva IASC 1 litr - 2/3 týden v dubnu 2020
100% BIO Rakytníková šťáva 1000 ml- 2/3 týden v dubnu 2020


Je možné, že se váš balíček opozdí o den nebo dva dny. Pracujeme na maximum, přesto máme malé zpoždění, za které se velmi omlouváme.
PŘI VÝBĚRU ZÁSILKOVNY A PLATBY NA DOBÍRKU, PROSÍME, VYBÍREJTE TA VÝDEJNÍ MÍSTA, KTERÁ UMOŽŇUJÍ PLATBU PLATEBNÍ KARTOU.
V HOTOVOSTI V ZÁSILKOVNĚ PLATIT NELZE!


Pokud nemusíte, nehraďte objednávku na dobírku. Mějte ohledy na dopravce, na jejich zaměstnance a také na zákazníky co opravdu nemají platební kartu a přes internet platit nemůžou nebo neumí. Platbu v hotovosti můžete provádět u GLS a ČP, ale jen do doby, než dojde k pozastavení platby v hotovosti. Pokud bude mnoho těchto plateb, dopravci z důvodu bezpečnosti tyto platby zruší.

Jak si zachovat čistou hlavu a nezbláznit se v těchto sci-fi dnech:

1. Nečíst neustále se opakující podobné články či hoaxy na internetu. Články se neustále opakují, protože je v nich je velké množství reklam a tak ani nemusí jít o informace v daném článku, ale hlavně reklamy... Stačí si přečíst titulky a víte vše :)

2. Odpočívejte. Pokud je to možné, čtěte knihy, poslouchejte hudbu, kterou máte rádi, dívejte se na příjemné filmy s dobrým třeba bylinným čajem nebo kávou...

3. Kvalitní spánek. Choďte brzy spát, ať má tělo dostatek času na pořádnou regeneraci, naberte v noci síly na další den.

4. Kvalitní jídlo. Máme teď většina z nás dostatek času. Vařme si kvalitní jídlo, jezme hodně zeleniny a ovoce, nepřejídejme se, nezatěžujte tělo těžce stravitelným jídlem nebo polotovarům z obchodu, vyhýbejte se "éčkům". Upečme si třeba chleba, rohlíky...

5. Pokud víte, že si s imunitou moc nerozumíte a řekněme, že moc na zdravé stravování nedáte, podpořte své tělo vitamíny (céčko, béčka, déčko), minerály (nyní se hodně diskutuje o tom, že měď by mohla být nápomocna v boji s koronavirem), Omega 3, Reishi, Cistus (velký bojovník s viry, bakteriemi a plísněmi), olej z černého kmínu a tak bychom mohli pokračovat. Ono i obyčejný heřmánek podporuje imunitu... Pokud jste kuřáci, tak pro vás to platí trojnásob...

6. Zavolejte přátelům, bavte se o hezkých věcech, třeba zavzpomínejte na mládí, na hezké chvilky. Pokud můžete, pomáhejte slabším, jakkoli.

7. Strach, nejistota a stres vám nabourává vaši imunitu. Před lety mi na mou otázku odpověděla praktická lékařka. Ptala jsem se: "Jak to paní doktorko děláte, že nejste nemocná". Odpověděla mi: "Jsem v pohodě, nejsem ve stresu, netrápím se..."

8. Choďte na procházky, nejlépe mimo lidi, abyste měli klid. Kochejte se jarní přírodou, poslouchejte ptáčky a pozorujte okolí. Uvidíte a uslyšíte to, co většinou ne :)

9. Pokud nemusíte, nechoďte mezi lidi, na nákupy, odložte lékaře. 

10. Těšte se na to, až bude zase všechno jako dříve...