Rok utekl jako voda a už zase máme před sebou prosinec a Vánoce.  Přejeme Vám, abyste přípravu na konec roku zvládli bez šíleného stresu a shonu, v pohodě a s úsměvem na tváři, vždyť Vánoce mají být kouzelné a krásné...

Podívejte se a pár tipů na vánoční dárky. Darujte zdraví, je to to nejcennější, co máme...Čajový adventní kalendář z Růžové čajovny - NOVINKA NA DUMBYLINEK.CZ

Co si tak pořídit letos něco jiného, než čokoládový adventní kalendář. 24 výběrových čajíků a najdete mezi nimi nejen zelené a černé čaje, ale také oolongy, bylinné a ovocné čaje od českého výrobce.

www.dumbylinek.cz/caje/1254/ruzova-cajovna-cajovy-adventni-kalendar

Čajový adventní kalendář - 24 výběrových čajůDiabethomol 90+90 kapslí

Máte doma diabetika? Určitě mu uděláte radost, když dostane dárek v podobě doplňku stravy, který je speciálně vyvinutý pro potřeby diabetiků. Důležité vitamíny, minerály a živiny, Omega 3 ve správném poměru!

www.dumbylinek.cz/pro-diabetiky/812/diabethomol-9090-kapsli

Speciální složení pro diabetiky, to je Diabethomol.
Čaje Basilur ze Srí Lanky - 
NOVINKA NA DUMBYLINEK.CZCo víc si může přát opravdový čajomilec než čaje z čajové velmoci ze Srí Lanky (Cejlonu). Nejenže jsou tyto čaje nádherné, krásně zpracované a neskutečně dobře chutnají, ale koupit můžete mnoho druhů v zajímavém balení, které je vhodné jako dárek. V nabídce máme černé čaje, zelené, oolongy, ovocné, bylinné, černé a zelené ochucené. Vybírat můžete z klasických papírových krabiček v celofánu, ve kterých jsou čajové sáčky baleny v přebalu nebo také v krásných plechových dózách či papírových kazetách.

www.dumbylinek.cz/514/caje-basilur

Čaje prvotřídní kvality a chuti! To jsou čaje Basilur, Tarlton a Tipson. Kvalita z Cejlonu...Kompresní podkolenky pro sport i jako prevenci proti křečových žilám

Patříte mezi ty, kteří musí nosit kompresní punčochy? Co byste řekli krásným modrým nebo černým podkolenkám, které jsou sportovní, ale přesto splňují náročné kritéria pro zdravotní kompresní podkolenky? Chtěli byste je? Není nic snazšího, než si je nechat koupit pod stromeček. A navíc s dárečkem, který si vyberete v pokladně. Přejeme Vám pevné zdraví, ať jste s podkolenkami spokojení. Podkolenky jsou vyrobeny v České republice u společnosti, která se zabývá kompresními punčochami a podkolenkami.

www.dumbylinek.cz/module/ambjolisearch/jolisearch?search_query=ROYAL+BAY

Kompresní podkolenky nejen pro parádu...Beauty-Drink pro muže s kolagenem a kyselinou hyaluronovou 30x20 ml - NOVINKA podzim 2020

Výživový doplněk s kolagenovými peptidy (VERISOL®), kyselinou hyaluronovou, vitamíny, zinkem a mědí. Vypadat svěže není jen otázka věku. Správná péče a zdravý životní styl jsou zásadní. Nyní je čas na nový náš kosmetický nápoj Beauty-Drink pro muže! Při pravidelném používání poskytuje vyvážená formulace s kolagenovými peptidy a kyselinou hyaluronovou pokožce větší pružnost a pevnost, redukuje vrásky, podporuje pevnou pojivovou tkáň a krásné nehty. Kofein a měď dodávají vitalitu a energii.

www.dumbylinek.cz/kosmetika-pro-muze/1172/beauty-drink-pro-muze-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou-30x20-ml

Pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle! Beauty-DrinkkPestrý výběr voňavých mýdel z vlastní produkce

Voňavý dárek v podobě kvalitního mýdla potěší každého. Vybírejte ze dvou sad mýdel po 5 kusech, které obsahují ty nejoblíbenější mýdla z vlastní produkce Sanct Bernhard ve dvou velikostech - 50 a 100 g nebo z dalších 100 g mýdel - mýdlo pro zahrádkáře, měsíčkové mýdlo, levandulové, mýdlo z granátového jablka, mýdlo pro muže KARAKUM nebo úplné novinky borovicové a kokosové mýdlo.

www.dumbylinek.cz/289/mydla-klasicka-i-tekuta

Krásný voňavý dárek - to jsou mýdla Sanct Bernhard!
Proteiny Sport Sanct Berhard

Pestrý výběr kvalitních a sportovci prověřených proteinů, proteiny s příchutěmi nebo čisté proteiny. Záleží na Vašem výběru. Proteiny 79% - 100% - rýžový protein, syrovátkový protein, dýňový protein.

www.dumbylinek.cz/339/proteiny

Kvalití proteiové nápoje německého výrobce Sanct Bernhard. Proteiny Sport SB
Levandule všude, kam se podíváš...

Magická levandule, je krásná, je voňavá... Levandulový olej je známý pro své protizánětlivé, protiplísňové vlastnosti a také se velmi často používá jako antidepresivum. Levandulový olej je jedním z nejznámějších silic v aromaterapii. Naše nabídka obsahuje kvalitní výrobky německého výrobce Kräuterhaus Sanct Bernhard KG a to: Levandulový olej 30ml, Levandulové mýdlo 100g, Levandulový sprchový gel 250 ml a Levandulové tělové mléko 250ml. Nesmíme zapomenout ani na Levanduli na dobrou noc 125ml po které se nádherně usíná a zajímavou Aromatickou koupel Levandule a Pomeranč 500 ml. I když nejsme vyloženě "speciálka" na Levanduli, nabízíme jen to nejkvalitnější a za výborné ceny!

www.dumbylinek.cz/310/levandule

Magická levandule, která voní, léčí a povzbuzuje...

Nevybrali jste si? Nevadí... Ještě máme pro Vás pár super zajímavých dárků připravených zde:
www.dumbylinek.cz/255/tipy-na-vanocni-darecky

Potřebujete poradit s výběrem, nejste si jisti, zda vybraný dárek bude ten nej? Určitě nás kontaktujte, rádi Vám poradíme, budeme se těšit. Jsme tady pro Vás.