Věrnost se na Dumbylinek.cz vyplatí!Věrnostní systém na Dumbylinek.cz se vyplatí! Ušetřete za nákupy až 25%

Velmi si vážíme našich zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vracejí a opakovaně nakupují produkty Sanct Bernhard - Herbafit - Aniforte.

Proto jsme se rozhodli Vaše nákupy odměňovat věrnostní slevou ve výši 5% nebo 10%.


Jak slevu získat?

Je to jednoduché. Stačí, pokud se zaregistrujete (systém Vás jinak nedokáže poznat) a před nákupem se přihlásíte do systému. Pokud nakoupíte rok zpětně za více jak 5 000 Kč, získáte slevu 5%. Pokud za rok zpětně nakoupíte za více jak 10 000 Kč získáte krásnou 10% slevu.


A pozor, to není vše!

V případě, že budeme mít na webových stránkách Dumbylinek.cz nějaké slevy, tak ty se Vám automaticky přičtou k Vaší slevě
Pro příklad:
Máte 10% slevu, na webových stránkách máme produkty s 10% a 15% slevou, co to pro Vás znamená? Budete mít celkovou slevu 20% nebo 25%. Není to super? :)


Nakupuji u Vás často, ale slevu nemám, proč?

1.) Nejste registrovaný zákazník, systém neví, že to jste Vy.
2.) Nakupujete na různé zákaznické účty nebo na více členů rodiny.
3.) Vaše celkové nákupy za období jednoho roku zpětně nejsou ve výši nad 5 000 Kč nebo nad 10 000 Kč.
4.) Jste obchodník a na Vás se tyto slevy nevztahují.

Slevu jsme měli, ale už ji nemáme.
Sleva je podmíněna nákupem na 5 000 Kč nebo nad 10 000 Kč za rok zpětně. Pokud přestanete nakupovat, sleva se buďto sníží nebo nebudete mít na slevu nárok.


Jak poznám, že jsem registrovaný zákazník?
Při objednávkách zadáváte jméno a heslo, tím se přihlásíte do systému, kde můžete upravovat a měnit adresy, máte zde přehled svých objednávek. Informaci o registraci jsme Vám také zaslali na Váš email, když jste se registrovali.

Máte nějaké jiné problémy ohledně věrnostního systému? Chcete se na něco zeptat, prosím, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.