Levandulový olej 30 ml Zobrazit větší

Levandulový olej 30 ml

70

Nový produkt

 • Používá se k péči o tělo, aromaterapii, jako saunová náplň, koupelová esence, pokojová vůně, k masážím těla.
 • Levandulový olej podporuje prokrvení pokožky.
 • Pomáhá k odpočinku a regeneraci po fyzické a psychické námaze.
 • Obsah: 30 ml

Více informací

Ihned k odeslání

239 Kč s DPH

Více informací

Voňavá LEVANDULE ve výrobcích Sanct Bernhard.

Obsah: 30 ml

100% éterický olej

 • Používá se k péči o tělo, aromaterapii, jako saunová náplň, koupelová esence, pokojová vůně, masážím těla
 • Levandulový olej podporuje prokrvení pokožky
 • Pomáhá k odpočinku a regeneraci po fyzické a psychické námaze

 
Levandule roste na suchých, skalnatých kopcích v západním Středomoří. Na slunných místech se ji také daří v naší oblasti. Silice Uklidňující levandule pro masáže, sauny, aromalampy...obsažené v květech levandule podporují krevní oběh pokožky a pomáhají uvolnit a uklidnit tělo po fyzické i psychické námaze.

Levandulový olej je znám především pro své zklidňující a regenerační účinky. Báječně uvolňuje nejen pokožku, ale i svalové napětí, zlepšuje prokrvení pokožky. Olej z levandule se rovněž používá při léčbě popálenin, plísní a ekzémů. Vaši pleti dodá dostatečné množství výživných látek.

Jako cenný éterický olej se používá k péči o tělo, při aroma terapiích, jako přísada do koupele, do parfémů, jako saunová náplň a především k masážím.

Ingredients: Levandule lékařská (Lavandula angustifolia) (linalool, limonen, kumarin - z přírodníh éterických olejů).

Upozornění: Přípravek by neměl být aplikován krátce před opalováním nebo před použitím solária.

Naše esenciální oleje jsou vonné esence, pocházející z květů rostlin, listů, plodů, kůry nebo kořenů a to vše v nejvyšší kvalitě a čistě z přírodních zdrojů. Žádné syntetické (umělé) vůně. Na kvalitu těchto přírodních olejů z léčivých bylin jsme právem pyšní. 

Vybírejte pro sebe to nejlepší. A jak se v esenciálních olejích vyznat?

Možná jste se setkali s nabídkou tzv. levných olejíčků, kterým říkáme vonné oleje nebo parfémové oleje. Tyto oleje jsou vyráběny čistě ze syntetických (umělých) látek. Nemají žádné léčebné, ani terapeutické vlastnosti. Tedy, pokud nehledáte chemii do vašeho domova, vyhněte se jim.

Dalším typem olejů jsou tzv. komerční esenciální oleje. Tyto oleje jsou "nastavovány" opět syntetickými, tedy umělými látkami. Jejich kvalita je poměrně slušná, ale pro vás, kteří hledáte 100% přírodní kvalitu to ještě není.

Nejkvalitnější 100% čisté přírodní esenciální oleje, které vám nabízíme, jsou vyráběny výhradně z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Tyto oleje můžete vhodně využívat nejen k aromaterapii, ale mnohdy za použití nosného oleje, jako oleje na kůži pro blahodárné účely. Tam kde je to výslovně uvedeno, lze oleje užívat i vnitřně v bezpečném množství, dle dávkování. 

Krásná omamující levandule...Zde vám nabízíme několik možností, jak využít přírodní sílu ve váš prospěch.


 • Pro aromaterapii (aromalampy)

Kápněte do své aromalampy 3–10 kapek (obvykle stačí 5 kapek) oleje a zapalte plamen svíčky. Jakmile se začnou silice z olejíčku uvolňovat, pocítíte svěží vůni. Tento způsob skvěle navozuje pozitivní atmosféru, pohlcuje pachy, harmonizuje. Pokud aromalampu nemáte, můžete si pomoci navlhčeným papírovým kapesníčkem nebo buničinou, kterou umístíte na teplý radiátor.

 • Pro saunování

Nakapejte 10–20 kapek olejíčku. Uvolňované silice provoní prostor sauny, navodí příjemnou atmosféru, uvolní psychiku. Díky toho, že se v důsledku tepla v sauně póry pokožky rozšíří, může vaše tělo ve zvýšené míře přijímat blahodárné účinky éterických látek, které jsou v oleji obsaženy.

 •  Pro koupel

Nejprve rozmíchejte 3–10 kapek oleje v malém množství teplé vody (2 dcl). Vlijte tento obsah do napuštěné vany s teplou vodou o teplotě 35–37 °C, popřípadě, jak komu vyhovuje. Abyste maximálně využili blahodárný účinek, doporučujeme koupel v délce 15-20 minut. Poté se zabalte do ručníku, abyste byli v teple.

 • Pro masáž těla

Smíchejte 10-25 kapek olejíčku s 50 ml základového rostlinného oleje. Poté nanášejte na připravené tělo. Ideální délka masáže by měla trvat 30 minut.

Recenze a hodnocení

Známka 
12-01-2018

Ach ta levandule :)

Krásně voní, zklidňuje mě, mám ji prostě ráda :) zkusila jsem i levandulové mýdlo je také prima! Levandule patří mezi mé oblíbené olejíčky. Přeji všem v Domě bylinek krásný rok 2018, jsem moc ráda, že tady jste. Tolik upřímných slov a pohlazení co u vás dostávám se jen tak nevidí. Děkuji...

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Levandulový olej 30 ml

Levandulový olej 30 ml

 • Používá se k péči o tělo, aromaterapii, jako saunová náplň, koupelová esence, pokojová vůně, k masážím těla.
 • Levandulový olej podporuje prokrvení pokožky.
 • Pomáhá k odpočinku a regeneraci po fyzické a psychické námaze.
 • Obsah: 30 ml

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: