Červený jetel čaj při menopauze 250 g Zobrazit větší

Červený jetel čaj při menopauze 250 g

319

Nový produkt

Červený jetel obsahuje přírodní fytoestrogeny, které zmírňují nepříjemné projevy menopauzy. Složení čaje: květy jetele červeného, citrónová tráva, zelený čaj, listy meduňky a květy levandule. 

 •  Přírodní produkt.
 •  Zmírňuje nepříjemné projevy menopauzy.
 •  Obsahuje přírodní fytoestrogeny.
 •  Chuťově výborný bylinný čaj, obsah: 250 g

Více informací

Ihned k odeslání

249 Kč s DPH

Více informací

Červený jetel nově 90 kapslí...

Červený jetel obsahuje přírodní fytoestrogeny. Při pravidelné konzumaci čaje z Červeného jetele se zmírňují projevy menopauzy.

Menopauza je nevyhnutelný aspekt v životě každé ženy. Nastupuje v období mezi 45. až 55. rokem věku ženy. Při menopauze dochází k zastavení menstruačního cyklu a k útlumu funkce vaječníků. Zároveň dochází k útlumu tvorby estrogenu a progesteronu.

Lahodný čaj z červeného jetelMemopauza má i jiné vedlejší, nepříjemné příznaky mezi které patří návaly horka, nervozita, podrážděnost, únava, nespavost a jiné poruchy spánku, noční pocení, bušení srdce, deprese a mnohdy špatné libido.

Tyto nepříjemné příznaky lze potlačovat doplňky stravy s obsahem fytoestrogenů z červeného jetele.


Dlouho se sušené květy používaly pouze k úpravě chuti a vůně bylinných čajových směsí. Dnes je červený jetel užíván jako potravinový doplněk pro vysoký obsah přírodních látek zvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svojí strukturou ženským pohlavním hormonům, označované také jako izoflavony. Tyto fytoestrogeny se ve stravě objevují jen velmi zřídka a v malém množství. Vykazují estrogenní aktivitu a jsou spojovány s řadou pozitivních zdravotních účinků v průběhu menopauzy. Jako je zlepšení nálady, potlačení návalů, zlepšení spánku, zamezení řídnutí kostí, podpora kardiovaskulárního zdraví a zlepšení libida.

Pokud nejste příznivci čaje, nebo máte málo času na přípravu bylinného čaje, můžete vyzkoušet silnější Červený jetel Isoflavon kapsle, který obsahuje 40 mg Isoflavonu v jedné kapsli a balení Vám vydrží na celé tři  měsíce.

Náš tip: Speciálně pro toto období života ženy byla vyvinuta kosmetická řada Sanct Bernhard Herbavitan, která obsahuje pleťové mléko, čistící pleťové mléko a denní či noční pleťový krém.


Pro ještě větší efekt je vhodné červený jetel zkombinovat s vitamínem D, vápníkem a hořčíkem, kde dochází navíc k ochraně proti osteoporóze a ochraně žilního systému.


Hmotnost: 250 g

Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 5-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

Složení: květy jetele červeného, citrónová tráva, zelený čaj, listy meduňky a květy levandule.

Originální název výrobce: Rotklee-Vital-TeeKvalitní čaje, na které se můžete spolehnout...

Čaje jsou naše specialita!

V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

Recenze a hodnocení

Známka 
03-07-2019

Uklidňuje na duši...

Ahój :) sice ještě nejsem v tak úplně přechodovém věku, ale pomalu to začíná. Začala jsem popíjet tento skvěle chutnající čajík a mé začínající problémy s přechodem jsou pryč. Snad to tak zůstane :) Také jsem trochu změnila životosprávu. Jím více zeleniny, ovoce, no prostě zdravěji, více piju (vodu) a více se hýbu, pravidelně jím ryby. Mám lepší psychiku, lépe spím a nejem přes den tak nevrlá. Mám ze sebe radost! :) Mějte se děvčata fajn a přechod berte s rezervou. Magdaléna 49 let

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
22-02-2019

Chutná výborně!

Mám ráda bylinkové čaje, tento je velmi chutný a voňavý. Jsem ve věku, kdy mi "přechod" klepe na dveře a tak se snažím pomoci přírodou. Jsem vyrovnanější, což je super. Balení je to velké, čaj vydrží na dlouho.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
08-11-2018

Chválím jetel

Jemný chutí, silný účinkem.
Výborný čaj na klimakterické potíže.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
02-08-2018

Chuťově výborný čaj

Výborný čaj, který mi pomáhá zvládat počáteční vy menopauzy. Lépe spím, méně se potím a jsem šťastnější :)

 • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
03-10-2017

Kombinuji s kapslemi

Čaj kombinuji s kapslemi, výsledky jsou vynikající, ustoupily návaly, nejsem tak podrážděná, lépe spím. Zlepšení se objevilo cca po 14 dnech, už jsem si myslela, že jsou to další vyhozené peníze. A nebyly :) čaj právě popíjím a je skvělý.

 • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
26-05-2017

Chutná a pomáhá.

Čaj už popíjím rok a půl a nedám na něj dopustit. Výborně chutná, doma ho upíjí i můj manžel. Projevy menopauzy ustoupily na minimum. Za což jsem vděčná.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
04-03-2017

Výborný čaj

Čaj má výbornou aromatickou chuť a báječně zklidňuje. K nákupu jsem dostala malý ale vynikající krémik!

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Červený jetel čaj při menopauze 250 g

Červený jetel čaj při menopauze 250 g

Červený jetel obsahuje přírodní fytoestrogeny, které zmírňují nepříjemné projevy menopauzy. Složení čaje: květy jetele červeného, citrónová tráva, zelený čaj, listy meduňky a květy levandule. 

 •  Přírodní produkt.
 •  Zmírňuje nepříjemné projevy menopauzy.
 •  Obsahuje přírodní fytoestrogeny.
 •  Chuťově výborný bylinný čaj, obsah: 250 g

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: