Sleva! Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet Zobrazit větší

Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

456

Nový produkt

Stevia je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Má neuvěřitelně velkou sladivost - 300x sladší než cukr.

 • Stevia je sladidlo přírodního původu.
 • Min 97% Rebaudioside A.
 • Stevia je až 300x sladší než cukr.
 • Stevia má 0% kalorií a 0 glykemický index.
 • Stevia se může zahřívat až na 200°C.
 • Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
 • Úsporné balení nebo k doplnění dávkovače tablet.

Více informací

Ihned k odeslání

260 Kč s DPH

-10%

289 Kč s DPH

Více informací

Stevia (Rebaudiana Bertoni Stevia), je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Pochází z Paraguaye. Má neuvěřitelně velkou sladivost, která je několikrát vyšší než u obyčejného cukru. Vděčí tomu svým listům, kde se nachází tolik sladivý steviol-glykosid.

Díky své sladivosti má Stevia velmi úsporné dávkování, je prakticky nekalorická, prakticky nemetabolizuje v těle a proto je vhodná zejména pro diabetiky a děti. Můžete ji velice dobře používat jako náhražku cukru pro slazení čaje, kávy, teplých a studených nápojů, jídel, omáček, dresinků, na pečení, vaření, zavařování ovoce a zeleniny, zkrátka všude tam, kde se používá cukr.

Co dělá Stevii tak populární?

Stevia je sladidlo přírodního původu.
Stevia je až 300x sladší než cukr.
Stevia je vhodná pro diabetiky a pro ty, kteří chtějí redukovat svou dávku.
Stevia obsahuje 0% kalorií a má 0 glykemický index.
Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
1 tableta odpovídá cca 3 g cukru, nebo 1 kostce cukru.


Dávkování: 1 tableta odpovídá cca 3 g cukru, nebo 1 kostce cukru.

Složení: náhražka cukru sorbitol, citrát sodný, hydrogenuhličitan sodný, sladidlo Steviol-glykosid Rebaudioside A (12,9%), uvolňovací činidlo oxid - křemičitý a stearát hořečnatý.

Sorbitol může při nadměrné spotřebě způsobit laxativní (průjmový) účinek (při množství nad 10 g sorbitolu za den, což odpovídá přibližně 280 ks výrobku).

Obsah: 1 000 ks

Recenze a hodnocení

Známka 
06-12-2018

Stevia 1000 tablet

Dobrý den, paní Petro, označení "min 97% Rebaudioside A" znamená čistotu stevie, neznamená to obsah ve výrobku. Stevie má velkou sladivost, odhaduji, že na jednu malou kostičku do kávy by bylo potřeba pár zrníček stevie. Sama doma používám stevii ale prášek a na celou konvici 1,7 l je potřeba jedna malá odměrka, která je sučástí stevie prášku a ta má velikost asi půl lentilky, nevím, k čemu bych jinak přirovnala :). Sorbitol je ve výrobku obsažen, máme ho u produktu ve složení uveden, tak jako máme přesné složení u všech našich výrobků. Je mi velmi líto, že jste si před koupí nepřečetla složení výrobku. Pokud máte výrobek nerozbalený není problém ho vrátit zpět, budeme Vás kontaktovat. Krásný den přejeme Dumbylinek.cz.

Známka 
06-12-2018

Klamavá reklama

Zde na webových stránkách se píše, že obsah stevie v tomto výrobku je : "min 97% Stevie Rebaudioside A." Jaké je tedy překvapení, že po obdržení výrobku jsem na jeho etiketě našla napsáno, že se jedná z 3/4 většiny o obyčejný sorbirol (který má stupěň škodlivosti 3) a že stevie je tam obsažena pouze ve 12,9 % ! Kdybych chtěla Sorbitol, tak si ho pořídím 100 g za 25 Kč !

Známka 
20-01-2018

Stevia sladidlo

Dobrý den, paní Jano, stevia je 300x sladší nežli cukr. Z vlastní zkušenosti, jelikož stevii používám, mohu sladivost potvrdit. Používám stevii prášek, kde je malá odměrka a tato jedna odměrka vystačí na konvici čaje 1,7 l (v přepočtu maximálně dvě kostičky sladidla Stevia tablety 1000 kusů). Proto na jednu kostku cukru by bylo pár zrnek stevie a ty by ani z části nebyly velikostně jako jedna tableta stevie. Složení uvádíme na stránkách, i když to není poviností a mnoho prodejců doplňků stravy složení nezveřejňuje. Toto sladidlo Stevia 1000 tablet je velmi zákazníky oblíbené. Pokud byste měla zájem o čistou Stevii, doporučím vám již zmiňovaný prášek: http://www.dumbylinek.cz/zdrave-potraviny/139/stevia-prasek-30-g nebo výborný přírodní cukr Xylitol: http://www.dumbylinek.cz/prirodni-sladidla-a-cukry/147/sweet-nature-xylitol-prirodni-sladidlo-1-kg nebo Erythrit, který je výborný pro diabetiky, jelikož má glykemický index 0: http://www.dumbylinek.cz/prirodni-sladidla-a-cukry/146/sweet-nature-erythtit-prirodni-sladidlo-1-kg. Děkujeme za dotaz a přejeme jen to nej! Váš Dumbylinek.cz

Známka 
06-12-2017

Pozor na složení - je to chyták

Zde na stránce se píše min 97% Rebaudioside A - to asi znamená, že Rebaudioside A, který byl použit je na 97% čistý, ale tohoto čistého Rebaudioside A je v tabletě jen 12.9% tohoto čistého (97% Rebaudioside A). Zbytek je sorbitol (pravděpodobně většinovou složkou) a stabilizátory.

Známka 
26-10-2017

Dávám 100% za cenu!

Tuto stevii používám už roky, zde ji mají nejlevněji a při každé objednávce mě překvapí. Jednou je to krém na ruce, pak polívka a nyní jsem vyzkoušel hořčík prášek, který výborně chutná a je balený v malých balíčcích. Děkuji!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

Stevia je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Má neuvěřitelně velkou sladivost - 300x sladší než cukr.

 • Stevia je sladidlo přírodního původu.
 • Min 97% Rebaudioside A.
 • Stevia je až 300x sladší než cukr.
 • Stevia má 0% kalorií a 0 glykemický index.
 • Stevia se může zahřívat až na 200°C.
 • Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
 • Úsporné balení nebo k doplnění dávkovače tablet.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: