Sleva! Přírodní Vitamin E 200 IU 240 kapslí Zobrazit větší

Přírodní Vitamin E 200 IU 240 kapslí

1839

Nový produkt

Přírodní vitamin E má významnou roli a přispívá k boji s volnými radikály, ochraně, buněk a poskytuje vaskulární ochranu, zlepšuje výkonnost.

  • Účinná látka: RRR-alfa-tokoferol
  • Každá kapsle obsahuje 200 IU (134,2 mg) čistě přírodního vitaminu E
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Více informací

Ihned k odeslání

283 Kč s DPH

-5%

298 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 240 kapslí

Účinná látka: RRR-alfa-tokoferol

Každá kapsle obsahuje 200 IU (134,2 mg) čistě přírodního vitaminu E.

 

Ne vždy je proces stárnutí rozpoznatelný. Je však jisté, že nikoho nemine tento nemilý stav. Je však otázkou, jak nejúčinněji tomuto stárnutí odolávat a oddálit jeho počátek. Profylaxe může značně snížit riziko předčasného stárnutí.

 

Nejjednodušší metodou je přestat kouřit, začít cvičit, snížit případnou nadváhu a zaměřit se na zdravou výživu. Velmi důležitou součásti je však přísun vitaminu E. Vitamin E má podobný efekt v našem těle, jako je tomu u rostlin. Rostliny tvoří vitamin E, aby byly chráněny například před tuky v podobě žluklé oxidace. Tato antioxidační schopnost se projevuje zachycováním tzv. "volných radikálů", které jsou vůči našemu tělu agresivní. Ze zdravé výživy jsou to především rostlinné tuky, jako je slunečnicový olej a olej z pšenice, které jsou na obsah vitaminu E velmi bohaté. Zdravá výživa se tak stává základem pro stabilní vitamínovou rovnováhu. Ne však každý je dostatečně vybaven vitaminem E. Týká se to především osob, které jedí nízkotučné potraviny. Navíc stres a environmentální škodliviny zvyšují potřebu tohoto vitamínu.

 

Z tohoto důvodu nabízíme kapsle, které obsahují tolik potřebný vitamin E v množství, které vaše tělo potřebuje. Ale pozor na skutečnost, že vitamin E není ve své prospěšnosti pro organismus vždy stejný. Velkým rozdílem je přírodní vitamin E a syntetický. Přírodní vitamin E se všemi pozitivy pro vaše tělo je tvořen alfa-tokoferolem. Proto naše Vitamin E kapsle obsahují D-alfa-tokoferol (RRR-alfa-tokoferol), přírodní a biologicky nejaktivnější formu vitaminu E. Pozor tedy na přípravky, které se tváří jako vitaminózní přípravek obsahující vitamin E., avšak v syntetické podobě. Pouze a jen přírodní vitamin E je pro vaše zdraví prospěšný a důležitý.

 

Vitamin E hraje také důležitou roli v oblasti zdraví pokožky. To je důvod, proč mnoho našich zákazníků otevírá kapsle Vitaminu E a aplikují si obsažený olej přímo na kůži. Vitamin E pomáhá v boji proti volným radikálům, které jsou například absorbovány formou UV záření. Tím se zabrání zničení, tj. oxidaci tukové struktury (lipidů) buněk. Vitamin E také zapříčiňuje schopnost zvyšovat vlhkost, která vede ke zlepšení tzv. kožní reliéfu. Výsledkem je hladší pokožka.

Stručně řečeno. Přírodní vitamin E má významnou roli a přispívá k boji s volnými radikály, ochraně, buněk a poskytuje vaskulární ochranu, zlepšuje výkonnost.

 

Vitamin E 200 IU se používá k prevenci nedostatku vitaminu E. Podrobnější informace o výhodách, rizicích a nežádoucích účincích, se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

  Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Vitamin E Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

 

1 kapsle obsahuje: 190 mg - 200 mg čistě přírodního rostlinného oleje, přičemž obsah účinné látky je 134,2 mg RRR-alfa-tokoferol (čistě přírodního vitamínu E).

Složení: Vitamin E (29% RRR-alfa-tokoferol), sójový olej, želatina, glycerol zvlhčovadlo.

 

Doporučené dávkování: Není-li uvedeno vašim lékařem jinak, užívejte denně dospělí: 1 kapsli Vitaminu E 200 IU (odpovídá 134,2 mg RRR-alfa-tokoferol) 1 denně, zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

Recenze a hodnocení

Napsat hodnocení

Přírodní Vitamin E 200 IU 240 kapslí

Přírodní Vitamin E 200 IU 240 kapslí

Přírodní vitamin E má významnou roli a přispívá k boji s volnými radikály, ochraně, buněk a poskytuje vaskulární ochranu, zlepšuje výkonnost.

  • Účinná látka: RRR-alfa-tokoferol
  • Každá kapsle obsahuje 200 IU (134,2 mg) čistě přírodního vitaminu E
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: