Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

456

Nový produkt

Stevia je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Má neuvěřitelně velkou sladivost - 300x sladší než cukr.

 • Stevia je sladidlo přírodního původu.
 • Min 97% Rebaudioside A.
 • Stevia je až 300x sladší než cukr.
 • Stevia má 0% kalorií a 0 glykemický index.
 • Stevia se může zahřívat až na 200°C.
 • Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
 • Úsporné balení nebo k doplnění dávkovače tablet.

Více informací

Ihned k odeslání

289 Kč s DPH

Více informací

Stevia (Rebaudiana Bertoni Stevia), je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Pochází z Paraguaye. Má neuvěřitelně velkou sladivost, která je několikrát vyšší než u obyčejného cukru. Vděčí tomu svým listům, kde se nachází tolik sladivý steviol-glykosid.

Díky své sladivosti má Stevia velmi úsporné dávkování, je prakticky nekalorická, prakticky nemetabolizuje v těle a proto je vhodná zejména pro diabetiky a děti. Můžete ji velice dobře používat jako náhražku cukru pro slazení čaje, kávy, teplých a studených nápojů, jídel, omáček, dresinků, na pečení, vaření, zavařování ovoce a zeleniny, zkrátka všude tam, kde se používá cukr.

Co dělá Stevii tak populární?

Stevia je sladidlo přírodního původu.
Stevia je až 300x sladší než cukr.
Stevia je vhodná pro diabetiky a pro ty, kteří chtějí redukovat svou dávku.
Stevia obsahuje 0% kalorií a má 0 glykemický index.
Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
1 tableta odpovídá cca 3 g cukru, nebo 1 kostce cukru.


Dávkování: 1 tableta odpovídá cca 3 g cukru, nebo 1 kostce cukru.

Složení: náhražka cukru sorbitol, citrát sodný, hydrogenuhličitan sodný, sladidlo Steviol-glykosid Rebaudioside A (12,9%), uvolňovací činidlo oxid - křemičitý a stearát hořečnatý.

Sorbitol může při nadměrné spotřebě způsobit laxativní (průjmový) účinek (při množství nad 10 g sorbitolu za den, což odpovídá přibližně 280 ks výrobku).

Obsah: 1 000 ks

Recenze a hodnocení

Známka 
24-01-2021

Stevia - Rebaudiosid A

Dobrý den, pane Romane, slovo recenze znamená, že máte hodnotit produkt, který jste vyzkoušel. Vy kritizujete složení. My složení netajíme, můžete si ho přečíst u produktu a pak se rozhodnout, zda si produkt koupíte či ne. Pokud zákazník pro svůj komfort preferuje malé tablety jako náhradu cukru do čaje či kávy, tak z čisté stevie tabletku v takové velikosti neuděláte. Jelikož je stevie mnohonásobně sladší nežli cukr, tak by tabletka musela být tak malinká, že byste ji ani neuchopil do ruky. Proč se nepodíváte na čistý prášek - stevii https://www.dumbylinek.cz/zdrave-potraviny/139/stevia-sladidlo-97-rebaudioside-a-prasek-30-g a nekoupíte si tento výrobek? Stevia je rostlinka a obsahuje mnoho látek. Nejsladivější látka, kterou stevia obsahuje je Rebaudiosid A a jeho výše 97% je čistota této látky. Není to tedy 97% obsah v tabletce. Toto také nepíšeme :) Ostatní látky ve stevii nejsou tak chutné, proto se nevyužívají. Je škoda, že jste nám nezavolal, nenapsal. Mohli bychom si celkově o nutnosti slazení popovídat. Stevia v tabletkách je u zákazníků velmi oblíbená, nejvíce ji používají diabetici, protože má nízký glykemický index. Mějte se krásně Dumbylinek.cz

Známka 
22-01-2021

Většina obsahu je SORBITOL

Jmenuje se to Stevia, ale z většiny jde o sorbitol. Líbí se mi jak tu mají tady uvedeno min 97% Rebaudioside A, což je jak tady v komentáři píší je kvalita extraktu, kterého je tam 12% :D Jednoznačně úmyslně zavádějící.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
05-11-2019

Stevia - velikost tabletky

Dobrý den, paní Zdeňko, děkujeme za váš komentář. Již jsme to psali, viz níže. Pokud chce zákazník mít tabletku do nápojů jakoby v přepočtu na kostku cukru, není možné mít čistou stévii a to proto, že by tabletka byla tak maličká, že by se nedala ani uchopit do ruky, jelikož stevie má vysokou sladivost (až 300 sladivější nežli běžný cukr). Není to tedy realizovatelné mít tabletku do kávy ve velikosti, jak jste zvyklí u různých sladidel. Pokud máte zájem o čistou stévii, máme ji jako 100% prášek - https://www.dumbylinek.cz/zdrave-potraviny/139/stevia-sladidlo-97-rebaudioside-a-prasek-30-g. Je tedy na zákazníkovi, jakou formu si vybere. Na výběr máme více cukrů, které mají nízký glykemický index či kalorické hodnoty - https://www.dumbylinek.cz/308/cukry-a-sladidla-prirodniho-puvodu. U každého výrobku na našem webu máme podrobné složení výrobků, v pořadí, jak má výrobce, nic tedy netajíme, spíše naopak. Krásné dny přejeme...

Známka 
02-11-2019

Stévie - sorbitol

Děkuji lidem za upozornění.. málem jsem si objednala-- vracím se do lékárny.cz pro čistou stévii.. sorbitol bych nevzala do úst.. A když je většina sorbitol, nemělo by se to nazývat Stévie..

Známka 
06-12-2018

Stevia 1000 tablet

Dobrý den, paní Petro, označení "min 97% Rebaudioside A" znamená čistotu stevie, neznamená to obsah ve výrobku. Stevie má velkou sladivost, odhaduji, že na jednu malou kostičku do kávy by bylo potřeba pár zrníček stevie. Sama doma používám stevii ale prášek a na celou konvici 1,7 l je potřeba jedna malá odměrka, která je sučástí stevie prášku a ta má velikost asi půl lentilky, nevím, k čemu bych jinak přirovnala :). Sorbitol je ve výrobku obsažen, máme ho u produktu ve složení uveden, tak jako máme přesné složení u všech našich výrobků. Je mi velmi líto, že jste si před koupí nepřečetla složení výrobku. Pokud máte výrobek nerozbalený není problém ho vrátit zpět, budeme Vás kontaktovat. Krásný den přejeme Dumbylinek.cz.

Známka 
06-12-2018

Klamavá reklama

Zde na webových stránkách se píše, že obsah stevie v tomto výrobku je : "min 97% Stevie Rebaudioside A." Jaké je tedy překvapení, že po obdržení výrobku jsem na jeho etiketě našla napsáno, že se jedná z 3/4 většiny o obyčejný sorbirol (který má stupěň škodlivosti 3) a že stevie je tam obsažena pouze ve 12,9 % ! Kdybych chtěla Sorbitol, tak si ho pořídím 100 g za 25 Kč !

Známka 
20-01-2018

Stevia sladidlo

Dobrý den, paní Jano, stevia je 300x sladší nežli cukr. Z vlastní zkušenosti, jelikož stevii používám, mohu sladivost potvrdit. Používám stevii prášek, kde je malá odměrka a tato jedna odměrka vystačí na konvici čaje 1,7 l (v přepočtu maximálně dvě kostičky sladidla Stevia tablety 1000 kusů). Proto na jednu kostku cukru by bylo pár zrnek stevie a ty by ani z části nebyly velikostně jako jedna tableta stevie. Složení uvádíme na stránkách, i když to není poviností a mnoho prodejců doplňků stravy složení nezveřejňuje. Toto sladidlo Stevia 1000 tablet je velmi zákazníky oblíbené. Pokud byste měla zájem o čistou Stevii, doporučím vám již zmiňovaný prášek: http://www.dumbylinek.cz/zdrave-potraviny/139/stevia-prasek-30-g nebo výborný přírodní cukr Xylitol: http://www.dumbylinek.cz/prirodni-sladidla-a-cukry/147/sweet-nature-xylitol-prirodni-sladidlo-1-kg nebo Erythrit, který je výborný pro diabetiky, jelikož má glykemický index 0: http://www.dumbylinek.cz/prirodni-sladidla-a-cukry/146/sweet-nature-erythtit-prirodni-sladidlo-1-kg. Děkujeme za dotaz a přejeme jen to nej! Váš Dumbylinek.cz

Známka 
06-12-2017

Pozor na složení - je to chyták

Zde na stránce se píše min 97% Rebaudioside A - to asi znamená, že Rebaudioside A, který byl použit je na 97% čistý, ale tohoto čistého Rebaudioside A je v tabletě jen 12.9% tohoto čistého (97% Rebaudioside A). Zbytek je sorbitol (pravděpodobně většinovou složkou) a stabilizátory.

Známka 
26-10-2017

Dávám 100% za cenu!

Tuto stevii používám už roky, zde ji mají nejlevněji a při každé objednávce mě překvapí. Jednou je to krém na ruce, pak polívka a nyní jsem vyzkoušel hořčík prášek, který výborně chutná a je balený v malých balíčcích. Děkuji!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

Stevia sladidlo Rebaudiosid A 1000 tablet

Stevia je známá ve světě jako sladká bylina, říká se ji také medový list. Má neuvěřitelně velkou sladivost - 300x sladší než cukr.

 • Stevia je sladidlo přírodního původu.
 • Min 97% Rebaudioside A.
 • Stevia je až 300x sladší než cukr.
 • Stevia má 0% kalorií a 0 glykemický index.
 • Stevia se může zahřívat až na 200°C.
 • Stevia nepodporuje tvorbu zubního kazu.
 • Úsporné balení nebo k doplnění dávkovače tablet.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: