FORMOFit na hubnutí 210 kapslí Zobrazit větší

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

1750

Nový produkt

Doplněk stravy pro podporu snižování příjmu tuků v potravě při regulaci hmotnosti a při léčbě obezity a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

  • Formofit obsahuje přírodní látku chitosan, která dokáže na sebe vázat tuky.
  • Formofit udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.
  • Podpora správné funkce střev.

Více informací

Ihned k odeslání

942 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 210 kapslí

Doplněk stravy na podporu snižování příjmu tuků v potravě při regulaci hmotnosti a při léčbě obezity a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

FORMOFit kapsle obsahují speciálně připravenou formu chitosanu. Chitosan (nerospustná vláknina) se získává z přírodních zdrojů, ze schránek korýšů a má velmi vysokou vazebnou kapacitu tuků. Výsledkem tohoto je, že velká část tuků z přijímané stravy se v průběhu trávení v trávicím traktu doslova obalí vlákninou a odchází z těla ven. Tím je docíleno snížení příjmu tuků z potravy.

Pro výsledný efekt užívejte kapsle pravidelně, každý den, doporučuje se konzumovat potraviny s nižším obsahem tuků. Hubnutí podpoříte pokud budete jíst dostatek zeleniny, ovoce, budete dodržovat pitný režim. A pokud k tomu všemu přidáte i pohyb, například v podobě procházek svižnou chůzí, výsledky se brzy dostaví, budete se cítit lépe, seběvědoměji a budete mít výbornou motivaci k dalším kilům dolů.

FORMOFit dokáže navíc udržet normální hodnotu cholesterolu v krvi a to při denním příjmu 3g chitosanu, což odpovídá 10 kapslím (doporučené denní dávce).

 

v 1 kapsli

v denní dávce
(10 kapslí)

100 g kapslí

Chitosan

300 mg

3000 mg

74 g

Pro udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

10 kapslí denně (3g chitosanu)*
* Dle rozhodnutí Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA)

 


Složení: Chitosan - sukcinát (74%, ze schránek měkkýšů), želatina, pomocná látka - kukuřičný škrob.

Dávkování: Pro optimální efekt vázání tuku z přijímané potravy, by měly být kapsle FORMOFitu přijímány těsně před jídlem. Doporučujeme před tukově nejbohatšími jídly (max. 2-3 denně) užívat 5 kapslí, pro udržení tělesné hmotnosti postačují 3 kapsle. Zapijte velkou sklenicí vody (alespoň 250 ml).

Upozornění: Vzhledem k tomu, že FORMOFit kapsle obsahují velké množství vlákniny, měli byste děnně vypít 2-3 litry tekutin.
K pokrytí požadavků na příjem vitaminů rozpustných v tucích A, D, E a K a esenciálních mastných kyselin, doporučujeme užívat FORMOFit pouze před 2 až 3 jídly denně. Přitom alespoň jedno jídlo denně by mělo obsahovat vysoce kvalitní oleje a tuky, jako zdroj pro vitamíny rozspustné v tucích a esenciálních mastných kyselin. Ideální je doplnit výživu o zdroj multivitamínů.

Pokud užíváte léky, je možné užívat FORMOFit kapsle po konzultaci s lékařem. Pokud užíváte v tucích rozpustné léčivé přípravky, nebo vitaminy rozpustné v tucích, nebo mastné kyseliny (např omega-3 mastné kyseliny), je potřeba udělat časovou mezeru alespoň 4 hodiny před užitím FORMOFitu. 

Vitamínové a minerální kapsle pro doplnění vitamínů, které jsou rozpustné v tucích:

AZ Vitamíny a minerály AZ vitamíny a minerály 150 kapslí

Jedna jediná kapsle obsahuje 24 životně důležitých živin. Jednoduché a ekonomické dávkování, pouze 1 kapsle denně! Speciálně vyvážená denní dávka všech potřebných vitamínů a minerálů pro vaše tělo.
AZ Vitamímy  50 + AZ 50+ vitamíny a minerály 150 kapslí

24 životně důležitých látek pro lidi ve věku nad 50 let, pro naplnění všech specifických výživových potřeb. AZ kapsle 50+ jsou multi-vitaminno-minerální komplex, které zajišťují dostatečný přísun živin pro osoby zralého věku.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

Recenze a hodnocení

Známka 
27-03-2022

Nic moc

Mě to nefunguje. Za 14 dní užívání jsem 3kg přibral. Ničemu se nedá věřit. Jediné co pomáhá je nežrat a hodně se pohybovat a potit.

Známka 
15-05-2021

Kilča jdou pomalu dolů

Jsem spokojená, kila jdou dolů, není to nic moc rychlého, ale netrápím se hlady. Doporučuji.

Známka 
19-03-2017

Formofit

Fakt to ZABÍRÁ!!!!!!!! To je pořád nějaká dieta a pak zase kila nahoře. Znělo to divně, ale s tímto výrobkem opravdu netrpím hlady.

  • Pro 5 z 5 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
05-03-2017

za 14 dní 3 kila dole

Formofit jsem dostala na vánoce v balíčku s čajem a koktejlem. Děkuji Ježíškovi :) jen škoda, že je tak drahý... pomáhá, to jo, jsme moc spokojená, ale už abych šetřila na další. Za 14 dní jsem dala dole skoro 3 kila. Doporučuji všem co neustále něco zkouší a nedaří se.

  • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

FORMOFit na hubnutí 210 kapslí

Doplněk stravy pro podporu snižování příjmu tuků v potravě při regulaci hmotnosti a při léčbě obezity a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

  • Formofit obsahuje přírodní látku chitosan, která dokáže na sebe vázat tuky.
  • Formofit udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.
  • Podpora správné funkce střev.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: