Glukomannan nápoj na hubnutí 42 sáčků / 3 g

12

Nový produkt

Glukomannan je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina asijského kořene konjak (Amorphophallus konjac).

 • 100% přírodní produkt.
 • Vysoká schopnost nabobtnání (až 50ti násobek svého objemu).
 • Efektivní hubnutí 2-4 kg za měsíc.
 • Přispívá k správné hladině cholesterolu.

Více informací

Ihned k odeslání

422 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 42 sáčků / 3 g / z toho Glukomannan 1,35 g

Glukomannan
je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina, která se skládá z nestravitelných sacharidových řetězců asijského kořene konjak (Amorphophallus konjac).

Vzhledem ke své vysoké schopnosti nabobtnání (až do 50 násobku vlastního objemu), vyvolává Glukomanan příjemný pocit plnosti v žaludku a současně tím i pocit sytosti.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) potvrdil, že Glukomannan je vhodný k hubnutí jako součást nízkokalorické diety.


Glukomannan nápoj na hubnutí: Vitamín B2:
způsobuje pocit plnosti
přispívá k hubnutí
přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi
účinky vědecky prokázané EFSA
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
Přispívá k udržení normálního stavu sliznic
Přispívá k udržení normálních červených krvinek
Přispívá k udržení normálního stavu pokožky
Přispívá k udržení normálního stavu zraku
Přispívá k normálnímu metabolismu železa
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
NÁŠ TIP: Pro dosažení většího efektu doporučujeme vyzkoušet Bylinný čaj Redukta při hubnutí 500 g a spalovač tuků CLA 400 mg 120 kapslí.

 

Při denním příjmu 3g dochází k efektivnímu hubnutí (cca 2-4 kg/měsíc). Při denním příjmu 4g Glukomannan napomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Denní dávka - 3 sáčky obsahují 4g Glukomannanu a proto jsou vhodné jak pro hubnutí, tak pro dodržení správné hladiny cholesterolu v krvi.

 

Obsah živin a látek 1 sáček na denní dávku (3 sáčky) % z doporučené denní dávky (DDD)* 100 g
Glukomanan 1,35 g 4,05 g ** 45 g
Vitamín B2 2 mg 6 mg 429 67 mg

* Směrnice EU o nutričním označování potravin
** EU zatím nestanovila doporučené množství pro tuto látkuObsah: 42 sáčků

Složení: kořen konjac (45%), plnivo dextróza, inulin, regulátor kyselosti kyselina citrónová, přírodní pomerančový ovocný prášek, uvolňovací činidlo oxid křemičitý, plnivo maltodextrin, přírodní aroma, vitamin B2.

Originální název výrobce: Glucomannan-Schlankheitsdrink

Doporučené dávkování: 3x denně 1 sáček 30 minut před jídlem rozmíchejte 1 sáček ve sklenici vody (alespoň 200 ml) a ihned vypijte. Je důležité obsah rozpuštěného prášku ve sklenici vypít, aby se předešlo vytvoření gelovité hmoty v důsledku silné bobtnající schopnosti kořene konjaku. Poté je vhodné zapít další sklenici již samotné vody nebo jiného vhodného nápoje. Dodržujte denní pitný režim.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

Recenze a hodnocení

Známka 
11-01-2020

Glukomannan

Dobrý den, Veroniko, poprosila bych vás, kontaktujte nás na email, rádi vám poradíme. Glukomannan je přírodní produkt, je to kořen rostliny a je to vláknina, která také přispívá ke snižování cholesterolu. U vás to bude trošku složitější, než u lidí, kteří kvůli nesprávné stravě mají vyšší nebo vysoký cholesterol. Zde bych také doporučila přidávat do jídelníčku ořechy, kvalitní oleje, ryby, například lososa, které také přispívají ke správné hladině cholesterolu. Doporučila bych Olej z Černého kmínu ve špičkové a BIO kvalitě - https://www.dumbylinek.cz/olej-z-cerneho-kminu/284/bio-olej-z-cerneho-kminu-lisovany-za-studena-250-ml, Olej z Vlašských ořechů - https://www.dumbylinek.cz/jedle-oleje/929/olej-z-vlasskych-orechu-prazeny-lisovany-za-studena-250-ml, na smažení a vaření Světlicový olej - https://www.dumbylinek.cz/zdrave-potraviny/49/svetlicovy-olej-750-ml. Dále Beta-Glukany, které máme z ovsa, zde je také potvrzeno úřadem EPSA, že přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu - https://www.dumbylinek.cz/imunitni-system/615/beta-glukan-350-mg-180-kapsli a také Lecitin - https://www.dumbylinek.cz/vitaminy-mineraly/89/lecitin-vital-granulat-500-g. Krásný den přejeme Dumbylinek.cz

Známka 
05-01-2020

Prosím o radu

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat jestli je tento prostředek vhodný pro 6lete dítě?
Dcera má strašně vysoký cholesterol ne z jídla,ale bohužel dedičný! A hledám něco přírodního na snížení..děkuji Veronika

Známka 
27-03-2018

Glukomannan

Dobrý den, paní Mirko,
děkujeme za vaše hodnocení produktu Glukomannan a zároveň nás mrzí, že jste nebyla s produktem spokojená. Glukomannan kupují zákazníci, kteří mají problém s přejídáním a potřeují snížit denní příjem kalorií nebo ti, kteří chtějí snížit hladinu cholesterolu v krvi. V obou případech byly prováděny studie a na jejich základě bylo potvrzeno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), že je možné glukomannan pro tyto účely užívat. V hodnocení píšete o cvičení i úpravě jídelníčku, jediné co mě napadá, tak to buďto, že byl krátký čas od počátku užívání anebo nějaká dietetická chyba, například malý příjem kalorií. Pokud chcete zhubnout jen pár kil, doporučuji Vám najít si nějakého výživového poradce, který Vám vytvoří na míru jídelníček. U málo kil bývá hubnutí nejtěžší. Máme mnoho zákaznic, které zhubly desítky kil, ale ty poslední kila před jejich cílem bývají nejhorší. Kdybyste potřebovala s něčím poradit, prosím, kontaktujte nás na emailu, rádi se Vám budeme věnovat. Přejeme Vám krásné jarní dny a také přejeme, abyste zhubla tak, abyste byla spokojená. S pozdravem Lenka za Dumbylinek.cz.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
26-03-2018

Nepomáhá

Ani kontrola jídelníčku a pravidelné cvičení nepřispěly k uvednému snížení váhy.Zbytečná investice

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
18-03-2017

Konjak vláknina

Připojuji se ke stejnému hodnocení. Pomáhá, zabírá,a le vždy to chce i nějaké to zdržování se v jídle :) a trochu sportu. Pak jsou výsledky hezké...

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
05-03-2017

Vláknina

Konečně něco co je pro mě prospěšné a co zabírá. Děkuji za ochotu a poradenství.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Glukomannan nápoj na hubnutí 42 sáčků / 3 g

Glukomannan nápoj na hubnutí 42 sáčků / 3 g

Glukomannan je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina asijského kořene konjak (Amorphophallus konjac).

 • 100% přírodní produkt.
 • Vysoká schopnost nabobtnání (až 50ti násobek svého objemu).
 • Efektivní hubnutí 2-4 kg za měsíc.
 • Přispívá k správné hladině cholesterolu.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: