Ubiquinol Q10 Bioaktiv 50 mg 75 kapslí

1823

Nový produkt

  • Jedna tobolka obsahuje 50 mg Ubichinol (Kaneka ubiquinol ™, aktivovaná forma Q10)
  • Kaneka Japan - nejvyšší kvalita Koenzymu Q10 - Ubiquinolu
  • Bioaktivní forma koenzymu Q10, které již nemusí tělo přeměňovat a ihned je může plně využít

Více informací

Ihned k odeslání

671 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 75 kapslí

Předtím, než tělo může využít Koenzym Q10, musí být metabolizován na svou biologicky aktivní formu UBIQUINOL (Kaneka). Díky této okamžité formě, je Koenzym Q10 pro tělo okamžitě k dispozici po užití.

Ubiquinol Bioaktiv 50 mg - 75 kapslí je bioaktivní forma koenzymu Q10, které již nemusí tělo přeměňovat a ihned je může plně využít. I když je u tohoto koenzymu vyšší cena než u klasického koenzymu Q10, doporučujeme tento koenzym pro jeho vysokou vstřebatelnost.

Jedna tobolka obsahuje 50 mg Ubichinol (Kaneka ubiquinol ™, aktivovaná forma Q10).

Nejlepší kvalita Q10
V našich produktech používáme pouze čistý, 100% přírodní Q10 nejvyšší kvality (KANEKA Ubiquinol ™), produkovaný kvasinkami; je naprosto totožný s Q10 produkovaným v našem těle.

Koenzym Q10 - Kaneka je přírodí forma koenzymu Q10 nejvyšší kvality, totožná s koenzymem Q10, který produkuje naše tělo. S přibývajícím věkem se produkce koenzymu Q10 snižuje a proto je vhodné tento nedostatek doplnit přírodním koenzymem Q10 formou doplňků stravy. Koenzym Q10 je vhodný nejen pro seniory, ale také pro sportovce či osoby v rekonvalescenci.

Koenzym Q10 je důležitou součástí naší každodenní stravy. Příjem koenzymu Q10 se doporučuje zejména ve stáří, anebo pokud je vaše strava nevyvážená. Enzymy jsou klíčové biologické katalyzátory, které umožňují reagovat na životní procesy probíhající v buňkách ve všech živých organismech. Enzymy vyžadují tzv. koenzymy.

Koenzym Q10 je jedním z vlastních látek těla, které patří do skupiny vitaminoids. Obsahuje látky podobné vitamínům a je důležitou součástí naší každodenní výživy. Q10 se primárně nachází v orgánech, jako jsou srdce, játra a ledviny. Potřebné množství Q10 je zajištěno ve zdravém organismu vlastní syntézou. Obsah Q10 v séru a tkáních přirozeně klesá s přibývajícím věkem.

Doporučené dávkování: denně (nejlépe ráno) užívejte 1-2 kapsle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: sojový olej plnivo, Ubiquinol (7,7%), želatina, zvlhčující látka glycerol, oxid křemičitý zahušťovadlo, emulgátor sojový lecitin, oxid železitý barvivo.

 

 

v 1 kapsli

2 kapsle
(denní dávka)

na 100 g kapslí

Ubiquinol

50 mg

100 mg

7,9 g

 


Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernahrd KG, Helfensteinsrase 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo.
Dovoz do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., IČ: 26875896

Recenze a hodnocení

Známka 
06-03-2017

Kvalitní

Kvalitní ubiquinl a za dobrou cenu. Užívám již půl roku a cítím se vitálnější, mladší. Důmbylinek doporučuji, je to spolehlivý obchod. Balíček přišel rychle byl krásně zabalený a dostala jsem i několik dárků.

  • Pro 5 z 5 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor!

Napsat hodnocení

Ubiquinol Q10 Bioaktiv 50 mg 75 kapslí

Ubiquinol Q10 Bioaktiv 50 mg 75 kapslí

  • Jedna tobolka obsahuje 50 mg Ubichinol (Kaneka ubiquinol ™, aktivovaná forma Q10)
  • Kaneka Japan - nejvyšší kvalita Koenzymu Q10 - Ubiquinolu
  • Bioaktivní forma koenzymu Q10, které již nemusí tělo přeměňovat a ihned je může plně využít

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: