BIO rýžová VEGAN čokoláda 42 % 100 g - Minimální trvanlivost do 31.8.2022

GD004701

Nový produkt

  • Vynikající veganská BIO a Fairtrade belgická rýžová čokoláda s 42 % kakaa.

  • Alternativa mléčné čokolády.
  • Vyrobeno v Belgii.

Více informací

Ihned k odeslání

67 Kč s DPH

-15%

79 Kč s DPH

Více informací

Hmotnost: 100 g

  • Vynikající veganská BIO a Fairtrade belgická rýžová čokoláda s 42 % kakaa.

  • Alternativa mléčné čokolády.
  • Vyrobeno v Belgii.Chuť:
Lahodná veganská rýžová čokoláda s vysokým obsahem kakaa. Doslazená přírodním třtinovým cukrem.

VHODNÉ PRO VEGETARIÁNY, VEGANY, CELIAKY I PŘI LAKTÓZOVÉ INTOLERANCI.

Chocolates from Heaven: poctivé belgické čokolády vyráběné s láskou

Chocolates from Heaven je Fairtrade a BIO řada čokolád belgické rodinné čokoládovny Klingele. Čokoládová továrnička leží na předměstí malebného belgického městečka Ghent. Na výrobě všech čokoládových produktů se významně podílí i ruční práce zaměstnanců, nadšených milovníků čokolády - proto je každý kousek originál. Celá výroba navíc splňuje přísné standardy certifikace BRC (Globální norma pro bezpečnost potravin).

Nápad vytvořit tuto designovou řadu Fairtrade a BIO certifikovaných čokolád přišel v roce 2017. O úspěšnosti této řady svědčí i fakt, že čokolády Chocolates from Heaven vyhrály v roce 2017 bronzovou medaili v prestižní mezinárodní soutěži obalového designu Pent Awards!

Hlavním motivem byla snaha nabídnout zákazníkům řadu čokolád plných zdravých BIO ingrediencí v krásných moderních obalech a s prokazatelným spravedlivým původem surovin.

Veškeré ingredience jsou 100 % přírodní. Hořké čokolády Chocolates from Heaven obsahují 72 - 85 % kakaa, mléčné čokolády 36 % kakaa a bílá čokoláda 32 % kakaového másla.

Kakao pochází od Fairtrade farmářů z Dominikánské republiky a Peru, použitý je pouze přírodní nerafinovaný třtinový cukr.

Motto čokolád "Chocolates from heaven" ("Čokolády z nebe") je vystihuje naprosto dokonale!


Social & Climate Project 2020

Projekt je založený na podpoře klimatických podmínek a to výsadbou nových stromů v pralesích v Peru a Papui Nové Guineji, konkrétně v okolí kakaovníků, jejichž plody využívá Klingele pro své čokolády.

Výsadba podporuje nejen klima, má také nespočet ekonomických a sociálních výhod: zlepšuje kvalitu půdu, čistí vzduch i vodu, poskytuje stanoviště pro více než 80% zvířat žijících na zemi, podpora rozmanitého systému rostlin, snižuje nemoci, zvyšuje stabilní příjmy zemědělců.

Čokoládovna nově daruje 2,5 % zisku právě na výsadbu stromů.

Sociální část je zaměřena na pěstitele kakaa, kterým Klingele poskytuje vzdělání, odbornou přípravu ke zvýšení produktivity a posílení udržitelnosti. V Peru spolupracuje čokoládovna s družstvem Yanesha community Reserve a v Papue Nové Guineji s PUR Projet.

Zakoupením jakékoliv čokolády Chocolates from Heaven podpoříte výsadbu nových stromů v Peru nebo Papue Nové Guineji. U každé čokolády naleznete na zadní straně pod datem spotřeby unikátní čtyřmístný kód, který zadáte na webové stránce https://www.chocolatesfromheaven.be a zobrazí se mapa Peru nebo Papui s počtem vysazených stromů.Složení:
kakaová hmota*°, nerafinovaný třtinový cukr*°, kakaové máslo*°, rýžový sirup*°, slunečnicový lecitin*, přírodní vanilka*°. Podíl kakaa: min. 42 %.

*produkce ekologického zemědělství
°produkce Fairtrade.

Může obsahovat stopy sóji, mléka a oříšků.

Plně kompostovatelné balení. Vnitřní obal je vyroben z tzv. butter paper (pečící papír z celulózy = biologicky rozložitelné do 60 dní).

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 2319kJ/554kcal, tuky 36 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g), sacharidy 57 g (z toho cukry 43 g), bílkoviny 2,1 g, sůl 0,03 g, vláknina 2,5 g.

Plně kompostovatelné balení. Vnitřní obal je vyroben z tzv. butter paper (pečící papír z celulózy = biologicky rozložitelné do 60 dní).Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Výrobce: Klingele Chocolade nv, Belgie
Dovozce pro ČR: Fair Made s.r.o., Holečkova 777/39, 150 00 Praha
Prodejce: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., Ostrava, IČ: 26875896

Recenze a hodnocení

Napsat hodnocení

BIO rýžová VEGAN čokoláda 42 % 100 g - Minimální trvanlivost do 31.8.2022

BIO rýžová VEGAN čokoláda 42 % 100 g - Minimální trvanlivost do 31.8.2022

  • Vynikající veganská BIO a Fairtrade belgická rýžová čokoláda s 42 % kakaa.

  • Alternativa mléčné čokolády.
  • Vyrobeno v Belgii.

Související produkty