Želatina Gold extra 525 g Zobrazit větší

Želatina Gold extra 525 g

1786

Nový produkt

Pokud užíváte vápník a hořčík v jiné formě, doporučujeme k těmto minerálům užívat Želatinu „Gold extra“.Želatina „Gold extra“ obsahuje speciálně vyvinutý hydrolyzát kolagenu, který se výborně vstřebává do těla. Aminokyseliny obsažené v hydrolyzátu kolagenu, jsou přirozenou součástí kůže, vlasů, nehtů, kostí, pojivové tkáně a kloubní chrupavky.

Více informací

Ihned k odeslání

378 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 525 g

Pokud užíváte Vápník a Hořčík v jiné formě, doporučujeme k těmto minerálům užívat Želatinu „Gold extra“.

 

Želatina „Gold extra“ obsahuje speciálně vyvinutý hydrolyzát kolagenu, který se výborně vstřebává do těla. Aminokyseliny obsažené v hydrolyzátu kolagenu, jsou přirozenou součástí kůže, vlasů, nehtů, kostí, pojivové tkáně a kloubní chrupavky.

 

Hydrolyzovaný kolagen obsahuje 20 aminokyselin, především glycin, prolin a hydroxyprolin, tyto aminokyseliny představují asi 50% celkového obsahu aminokyselin hydrolyzovaného kolagenu. Mezi další obsažené aminokyseliny patří více než známý Arginin (znáte z reklam na zvýšení sexuální touhy, růst svalů), Alanin (zdroj bohatých bílkovin) a ostatní esenciální aminokyseliny.

 

Málokdo ví, že každá želatina není pro náš organismus vhodná. Týká se to zejména želatiny, která není hydrolyzovaná, neboť ta je velmi špatně stravitelná, navíc jako zdroj proteinů naprosto nevhodná. Zde musíte dávat pozor na to, jestli kupujete želatinu hydrolyzovanou nebo ne. Nehydrolyzované se raději vyhněte, neboť nejen že vám nepomůže, ale naopak vám může způsobit zažívací obtíže.


Jak je to tedy s hydrolyzovanou želatinou?

Hydrolyzovaná želatina obsahuje tzv. kolagen, který ovlivňuje regeneraci a růst svalů. Při velké zátěži organismu dochází k v kolagenních pouzdrech k mikroskopickým trhlinkám, které vnímáme jako bolest a únavu. K této bolesti a únavě dochází především po aktivním sportu nebo pracovním zatížení. Hydrolyzovaný kolagen má nezastupitelnou roli v lidské výživě. Používá se zejména jako zdroj kolagenní bílkoviny v kloubních přípravcích, proteinových nápojích. Díky své vysoké vstřebatelnosti si našel velkou oblibu u sportovců a těžce pracujících. Příjem kolagenní bílkoviny, která je obsažena v tomto přípravku napomáhá k prevenci před vznikem problémů s pohybovým aparátem, je také vhodná k poúrazové léčbě pohybového aparátu. Pokud budete současně s tímto přípravkem užívat doporučené množství vitaminu B a minerálů Hořčík a Vápník, je hydrolyzovaný kolagen velkým pomocníkem v boji proti onemocnění kosti a kloubů, jako jsou artritida a osteoporoza.

 

Doporučujeme pravidelný příjem po dobu nejméně šesti měsíců.

 

Složení: hydrolyzát kolagenu (90%), sladidlo: fruktóza

 

Doporučené dávkování: Užívejte 1 vrchovatou polévkovou lžíci (10 g) denně. Smíchejte ve sklenici vody, šťávy nebo čaje, poté vypijte.

 

denní dávka (10 g prášku)

na 100 g prášku

Alanin

0,78 g

7,8 g

Arginin

0,73 g

7,3 g

Kyselina asparagová

0,54 g

5,4 g

Kyselina glutamová

1,00 g

10,0 g

Glycin

1,85 g

18,5 g

Histidin

0,05 g

0,5 g

Hydroxylysin

0,09 g

0,9 g

Hydroxyprolin

1,03 g

10,3 g

Isoleucin

0,14 g

1,4 g

Leucin

0,30 g

3,0 g

Lysin

0,35 g

3,5 g

Methionin

0,05 g

0,5 g

Fenylalanin

0,19 g

1,9 g

Proline

1,20 g

12,0 g

Serin

0,28 g

2,8 g

Threonin

0,16 g

1,6 g

Tyrosin

0,03 g

0,3 g

Valin

0,22 g

2,2 g

 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

Recenze a hodnocení

Napsat hodnocení

Želatina Gold extra 525 g

Želatina Gold extra 525 g

Pokud užíváte vápník a hořčík v jiné formě, doporučujeme k těmto minerálům užívat Želatinu „Gold extra“.Želatina „Gold extra“ obsahuje speciálně vyvinutý hydrolyzát kolagenu, který se výborně vstřebává do těla. Aminokyseliny obsažené v hydrolyzátu kolagenu, jsou přirozenou součástí kůže, vlasů, nehtů, kostí, pojivové tkáně a kloubní chrupavky.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: