Železo 120 kapslí Zobrazit větší

Železo 120 kapslí

295

Nový produkt

  • Doplněk stravy, který je vhodný při nedostatku železa v těle a zvýšených požadavcích na železo.
  • Železo je životně důležité pro mnoho tělesných funkcí. Železo mimo jiné podporuje správnou imunitu, normální energetický metabolismus a krvetvorbu.
  • Obsah balení postačí na 4 měsíce.

Více informací

Ihned k odeslání

215 Kč s DPH

Více informací

Obsah: 120 kapslí / na 4 měsíce užívání

Doplněk stravy vhodný při nedostatku železa v těle a zvýšených požadavcích na železo.

Železo je životně důležité pro mnoho tělesných funkcí. Nicméně moderní způsob našeho stravování a vaření, včetně stravovacích návyků vede často k nedostatku železa.

Světová zdravotnická organizace zjistila, že nedostatek železa je nejčastějším pojítkem mezi vznikem většiny onemocnění.

Německá výživová společnost prokázala, že téměř 12% německých žen má příliš málo železa. Děti ve věku 13 až 14 let a dospívající děti mají ještě vyšší úroveň nedostatku železa a to kolem 30%. Nedostatek železa je patrný zejména u žen, které mají viditelné krevní ztráty v důsledku menstruace.

Vyčerpání, slabost a únava jsou často následky nedostatku této látky. Snížení počtu červených krvinek, a nedostatek kyslíku v organismu je často základním problémem.

Nedostatek železa můžeme často pozorovat u dětí, kde se objevuje bledost, nervozita, potíže se soustředěním, nedostatek chutě k jídlu a únava.


Doplněk stravy Železo v kapslích poskytuje zvláštní výživu pro dospělé se zvýšenou potřebou železa. Jeho užívání eliminujete rizika z nedostatku železa (vhodné zejména pro těhotné nebo kojící ženy).

Je vhodný i při snížené absorpci železa v potravinách s cílem zajistit dostatečný přísun železa (např. celiakie, po odstranění části žaludku nebo střev), nebo zvýšené fyziologické ztrátě železa (např. těžší menstruační krvácení), nebo pokud lékař doporučí jeho užívání.

 Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Železo

Přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
Přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Podílí se na procesu dělení buněk

Každá kapsle obsahuje 183 mg železa (II) glukonát, což odpovídá 20 mg dvojmocného železa.


Složení: Železo (II) glukonát (183 mg / tobolka odpovídá 20 mg Fe2 +), kukuřičný škrob - objemové činidlo, želatina, stearát hořečnatý - oddělovací prostředek.

 

1 kapsle

100 g

Energetický obsah

3,5 kJ (0,8 kcal)

893 kJ (210 kcal)

Tuk

0,000 g

0,0 g

Uhlohydrát

0,138 g

35,6 g

- z toho cukry

0,000 g

0,0 g

Protein

0,065 g

16,8 g

Sůl

0,000 g

0,0 g


Obsah:
120 kapslí

Doporučené dávkování:
Užívejte 1 kapsli jednou za den při jídle, zapijte vodou nebo vhodnou tekutinou. Doporučujeme zapíjet ovocným džusem který obsahuje vitamin C, popřípadě užít také samotný vitamin C pro co nejlepší vstřebávání.

Originální název výrobce: Eisen-KapselnNepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

Recenze a hodnocení

Napsat hodnocení

Železo 120 kapslí

Železo 120 kapslí

  • Doplněk stravy, který je vhodný při nedostatku železa v těle a zvýšených požadavcích na železo.
  • Železo je životně důležité pro mnoho tělesných funkcí. Železo mimo jiné podporuje správnou imunitu, normální energetický metabolismus a krvetvorbu.
  • Obsah balení postačí na 4 měsíce.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: